Obsługa Branży Turystycznej Internetowe Centrum Dystrybucji Reklam
ICDR
ul. Młyńska 32 a
84 - 120 Władysławowo
tel. +48 (58) 774 57 54
fax: +48 (58) 774 57 54
 
Agroturystyka - Wakacje - Reklama - Wczasy - Półwysep - Pokoje - Kwatery prywatne - Strony WWW - Pozycjonowanie

O Firmie - siedziba we Władysławowie

Firma nasza istnieje od 1998 roku. Na rynku informatycznym pojawiła się rok poźniej. Stworzyliśmy wówczas Portal Agroturystyczny www.WAKACJE.AGRO.pl, który jest obecnie liderem wśród ogólnopolskich serwisów agroturystycznych.

WAKACJE.AGRO.pl na dzień dzisiejszy posiada bogatą bazę obiektów agroturystycznych z całego kraju. Oprócz prezentacji indywidualnych obiektów znajdziecie Państwo pełną informacja o kilkunastu Stowarzyszeniach Agroturystycznych działających na terenie kraju. Dla osób pragnących spędzić udane wakacje poza granicami naszego kraju istnieje możliwość rezerwacji online Chat na Słowacji i w Czechach za pośrednictwem naszych stron.

Główną działalnością firmy staje się obsługa vortalu www.wakacje.agro.pl oraz usługi w zakresie projektowania stron internetowych, marketingu internetowego, programowania aplikacji internetowych.

Region nadmorski - reklama

W okresie naszej działalności ofertę firmy rozszerzyliśmy o nowe serwisy internetowe bezpośrednio związane z promocją i reklamą obiektów turystycznych. Powstało kilka portali regionalnych związanych z wypoczynkiem nad morzem. Dobra znajomość lokalnego rynku, doświadczenie w branży turystycznej wływają na dobrą efektywność naszych działań w globalnej sieci internetu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się dopasować naszą ofertę do aktualnych potrzeb. Zawsze chętnie doradzamy i pomogamy rozwiązać najdrobniejsze nawet problemy. Naszym celem jest dobro i rozwój naszych klientów, bowiem Państwa sukces to także nasz sukces.

Rezerwacja miejsc noclegowych - pośrednictwo w zakwaterowaniu

Od 2007 roku rozpoczęliśmy działalność turystyczną związaną z rezerwacją miejsc noclegowych. Staramy się pomóc naszym klientom w wypełnienu jak największej ilości wolnych miejsc noclegowych w ich obiektach, a co za tym idzie osiagnięciu coraz to lepszego wyniku finansowego. Zachęcamy do współpracy z nami.

W przygotowaniu internetowa wersja rezerwacji pokoi - System Rezerwacji "WLADEK".


 
Władysławowo - szeroka plaża

Zatoka Pucka